Tvarkydami namus ir ypatingai kuopdami kambariuose gulinčius apdulkėjusius bei apsivėlusius kilimus ar kilimines dangas, siekiame idealios švaros. Todėl suprantamas kiekvieno noras surasti kokybiškai siurbiantį ir galingą dulkių siurblį.

Šiandien buitinės technikos parduotuvėse prekiaujama ne itin galingais dulkių siurbliais. Mat dar 2014 metų rudenį įsigalioję dulkių siurblių ekologinio poveikio reglamentai nustatė daugybę apribojimų Europos Sąjungos technikos gamintojams bri pardavėjams. Iš prekybos buvo pašalinti dulkių siurbliai, kurių galingumas siekė ir viršijo 1600 vatų.

Kita vertus, šiuo metu prekiaujama ne tokiais galingais, tačiau kur kas ekonomiškesniais, gerokai mažiau už senuosius galinguosius dulkių siurblius degalų ar elektros energijos ryjančiais siurbliais. Maža to, šiandien galima įsigyti nedidukus, manevringus ir taupesnius siurblius. Prekyboje taip pat randami inovatyvūs plaunantieji siurbliai, kurie ne tik efektyviai išsiurbia ant kilimo esančius trupinius ir dulkes, bet lygiai taip pat veiksmingai išplauna dėmes ir nešvarumus. Žinoma, tokie dulkių siurbliai kainuoja nemažai. Tačiau jeigu nėra būtinybės tokio siurblio įsigyti, verta apsvarstyti plaunančių siurblių nuomą.

Plaunančių siurblių nuoma nėra brangi, o siurblio efektyvumas – maksimalus. Maži ir lengvi siurblių varikliai atlieka kur kas daugiau apsukų nei įprasti dulkių siurbliai, jis itin manevringas. Tokiu siurbliu galite prižiūrėti ne tik kilimus ar kiliminę dangą, bet ir grindų plyteles bei laminuotą grindų dangą.

Siurblių nuoma, kita reikalinga įranga Jus aprūpins ŠVAROS KAMPAS. Kokybiškos valymo paslaugos ir profesionali įranga – viskas, ko reikia namų priežiūrai ir idealiai švarai.